it project manager with german, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/135/02/2021/AJ - 68007

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy która dostarcza najnowsze technologie i produkty z zakresu informatyki i komunikacji klientom w ponad 100 krajach poszukujemy kandydatów chcących objąć rolę IT project managera.

Jeśli więc:

  • dobrze posługujesz się językiem niemiecki
  • zarządzanie projektami nie jest Ci obce
  • cenisz sobie komfort pracy w swoim domowym biurze

ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • różnorodne i międzynarodowe środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę
  • work life balance
  • dostęp do innowacyjnych technologii
  • możliwość udziału w kursach,  szkoleniach i konferencjach
  • prywatna opieka medyczna, system świadczeń kafeteryjnych, aktywności sportowe
  • programy, inicjatywy i działania CSR w obszarach takich jak środowisko, zaangażowanie i rozwój społeczności, różnorodność i integracja
  • możliwa praca w pełni zdalna

zadania

  • efektywne zarządzanie bazą projektową w języku niemieckim
  • definiowanie wymagań projektu, zapewniając kompletność macierzy
  • zarządzanie procesem uzgadniania wymagań i celów projektu
  • koordynacja realizacji projektu na każdym etapie poprzez odpowiednie planowanie i dokumentację
  • ustalanie i raportowanie kluczowych wskaźników wykonania projektu za pomocą raportów z najważniejszych wydarzeń i ocen etapów
  • zarządzanie ryzykiem biznesowym i projektowym oraz tworzenie skutecznych planów i oceny ryzyka, tak aby ramy czasowe i koszty projektu były zrozumiałe i akceptowane przez uczestników
  • zarządzanie ryzykiem związanym z rezultatami projektu zgodnie ze standardami
  • zarządzanie i monitorowanie kosztów projektu oraz wspieranie jednostek biznesowych w realizacji celów
  • budowanie i zarządzanie relacjami z kluczowymi interesariuszami w języku niemieckim (klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz podwykonawcami)

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności dzielenia się wiedzą, wdrażania nowego projektu
  • doświadczenia we współpracy z klientem, budowaniu dobrych relacji