it recruitment specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ela fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/667/10/2018/EF - 54802

opis stanowiska

Dołącz do Randstad Professionals !!! Młody, dobrze zgrany zespół z poczuciem humoru czeka właśnie na Ciebie :)

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy,
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, nauki języków obcych i w szkołach wyższych,
  • Czekoladowe poniedziałki, dostawę świeżych owoców w każdy wtorek i pyszną kawę bez limitu,
  • Narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę,
  • Rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR,
  • Pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów.

zadania

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska w branży IT,
  • Aktywne pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku (baza kandydatów, LinkedIn, Direct Search, networking, Facebook),
  • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Tworzenie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych,
  • Praca z systemem Traffit, rozbudowywanie bazy kandydatów,
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • Rekomendacja kandydatów do projektów realizowanych lokalnie oraz w innych oddziałach,
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi wspierających proces rekrutacji.

oczekujemy

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w rekrutacji IT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych z partnerami i klientami,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.