it researcher (płatny staż), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna latosińska+48 665 505 601
numer referencyjny
/481/03/2021/AL - 68938

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji IT oraz opieki administracyjnej?

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział Delivery IT!

oferujemy

  • Płatny 6-miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • Możliwość zdobycia umiejętności i zwiększenie kompetencji w obszarze rekrutacji IT
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w metodologii Lean

zadania

  • Wyszukiwanie kandydatów/selekcja profili/tworzenie profili rekomendacyjnych
  • Bieżące wsparcie zespołu rekrutacyjnego
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych (video i f2f) z kandydatami
  • Market research, market mapping

oczekujemy

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Zainteresowania podejmowaniem nowych wyzwań i chęci rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Postawy pro aktywnej i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości języka angielskiego (minimum stopień komunikatywny)
  • Dostępności do pracy w wymiarze docelowo 40 h tygodniowo/minimum 30-35 h tygodniowo
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie np. w obsłudze klienta