it sales & recruitment consultant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/82/05/2019/IRryłe - 58275

opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu Randstad Professionals w Warszawie i rozwijaj się w obszarze sprzedaży i rekrutacji IT. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem, który z pasją wspiera naszych Klientów w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów z branży IT.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną, kartę sportową
  • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, Sandler, kompetencje miękkie)
  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
  • możliwość udziału w wydarzeniach branżowych i konferencjach dedykowanych sektorowi IT
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w systemie home office
  • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
  • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka)
  • szansę na objęcia dodatkowych ról takich tak: buddy, audytor wewnętrzny, key user, trener.

zadania

  • zostając członkiem naszego zespołu, będziesz codziennie podejmować nowe wyzwania i realizować własne pomysły
  • będziesz rozwijać nasz biznes rekrutacji IT i contractingu IT na terenie województwa mazowieckiego
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i rozwijanie relacji biznesowych z naszymi najlepszymi partnerami biznesowymi
  • przeprowadzanie end-to-end procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze szeroko pojętej technologii

oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży usług dla klienta biznesowego, (preferowane usługi IT, sprzęt IT, usługi HR, lub inne usługi b2b) - warunek konieczny
  • zacięcie do aktywnej sprzedaży telefonicznej, pracy z targetami i określonymi KPI - warunek konieczny
  • styczności z obszarem rekrutacji pracowników  mile widziana
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1/B2)
  • nastawienia na cel
  • samodzielności i kreatywności
  • silnej motywacji do rozwoju w rekrutacji oraz sprzedaży usług
  • zainteresowania branżą IT i nowych technologii