it specialist, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/460/08/2018/MD - 53494

opis stanowiska

Jesteś pasjonatem informatyki? Sprzęt komputerowy i oprogramowanie nie mają dla Ciebie tajemnic, a do tego lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu codziennych problemów w pracy? Ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Sprawdź i aplikuj.

oferujemy

  • pracę w dynamicznym, miłym zespole
  • stałą pracę w oparciu o umowę
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • siłownię na terenie firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i szkolenia

zadania

  • odpowiedzialność za zarządzanie i utrzymanie struktury informatycznej firmy, weryfikację i kontrolę zasobów ( komputerów, instalacji, niewłaściwego użytkowania)
  • odpowiedzialność za nowe projekty
  • analiza wykonalności i kosztów nowych instalacji
  • szkolenie i wsparcie pracowników firmy
  • zarządzanie zasobami it oraz podpisywanie umów z zewnętrznymi dostawcami (ISP, telefonia, sprzęt oprogramowanie)
  • dbałość o dobry wizerunek firmy ( public relations)

oczekujemy

  • doświadczenia we wspieraniu wielu zespołów w codziennych problemach z zarządzaniem IT
  • udokumentowanego doświadczenia w projektowaniu i zarządzaniu bazami danych , zarządzaniu w trybie offline i online, oraz trybie wieloplatformowym lub/i administracyjnym
  • umiejętności zarządzania systemami w trybie offline z aplikacją lub interfejsem sieciowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - poziom swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości systemów Mac, ios, Windows
  • umiejętności pracy w zespole i otwartości na ludzi