it system engineer, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/272/11/2018/NL - 55979

opis stanowiska

Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie?

Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • bogaty pakiet benefitów
  • dodatkowo 1 dzień urlopu

zadania

  • odpowiedzialność za obsługę i administrowanie złożonym środowiskiem oprogramowania pośredniego
  • administrowanie, projektowanie i wdrażanie aplikacji internetowych w środowisku przedsiębiorstw
  • opracowywanie i wdrażanie scenariuszy testowych
  • odpowiedzialność za wykonywanie zadań i czynności w cyklu życia technologii, a także doradztwo u klienta

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości technologii i aplikacji w środowisku Active Directory, Windows Serwer 2008 oraz nowszych; znajomość systemów Linux (RedHat) będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności analizy i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
  • doświadczenia w zakresie utrzymania systemów i aplikacji
  • znajomości technologii webowych, takich jak IIS, Sharepoint, Apache, Tomcat
  • umiejętności automatyzowania zadań z wykorzystaniem Powershell, Batch, Bash itp.
  • znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów (np. mechanizmy autentykacji, enkrypcja, PKI itp.)
  • umiejętności komunikacji w języku angielskim
  • pozytywnej postawy i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań