it systems and network engineer, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/549/10/2018/AW - 54719

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej i renomowanej firmie? Posiadasz wiedzę z obszaru IT? Chętnie pomagasz innym i potrafisz pracować w zespole? Zaaplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów: m.in.: karta multisport, prywatna opieka medyczna, zajęcia z języka angielskiego, bony świąteczne itp.

zadania

  • administracja systemami i usługami opartymi na Windows Server
  • administracja siecią LAN
  • wdrażanie globalnych procedur w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości Windows Server oraz Active Directory
  • wiedzy z zakresu lokalnej sieci komputerowej
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • komunikatywności