java developer, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/238/04/2021/AJ - 69458

opis stanowiska

Dołącz do doświadczonego zespołu realizującego projekt systemu ERP.

Jeśli masz już doświadczenie w programowaniu w Javie Standard Edition 8.11, dobrze znasz SQL, GIT, GIT flow i testy jednostkowe,

nie czekaj!

Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • indywidualny plan rozwoju i szkoleń
  • opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera w zgranym zespole
  • premie roczne
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju

zadania

  • projektowanie i tworzenie aplikacji
  • udział w procesie tworzenia interfejsów użytkownika
  • optymalizacja szybkości, skalowalności i jakości aplikacji
  • analiza wymagań w aspekcie funkcjonalności oprogramowania

oczekujemy

  • wyższego wykształcenia na kierunku technicznym
  • komercyjnego doświadczanie w programowaniu z wykorzystaniem Java (SE 11+) +dowolny freamwork
  • znajomość dobrych praktyk oraz wzorców dla architektury microservice’owej
  • biegłości w analizie kodu i pisanie prostych zadań
  • dobrej znajomości SQL
  • znajomość Hibernate, DDD
  • umiejętności abstrakcyjnego myślenia i rozwiązywania podstawowych zadań z algorytmiki
  • najomość systemu kontroli wersji GIT
  • dobrej komunikacji i chęci do współpracy z zespołem
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1)