java developer, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/164/08/2019/DP - 59982

opis stanowiska

Zostań częścią czteroosobowego zespołu ECM w Lublinie pracującego przy projektach związanych z e-usługami oraz dokumentami elektronicznymi w oparciu o wymagania biznesowe przy wykorzystaniu najlepszych praktyk programowania z dostępem do najświeższych technologii.

oferujemy

  • współpracę na zasadach B2B lub UoP
  • wynagrodzenie: B2B: 9-15k netto + VAT, UoP: 6-11k netto
  • pracę zdalną 2 dni w tygodniu
  • ciekawą i ambitną pracę związaną z projektami międzynarodowymi w zakresie 17 różnych rozwiązań B2B
  • dedykowane pakiety szkoleń, dofinansowania do studiów podyplomowych
  • pakiet sportowo-rekreacyjny
  • program opieki zdrowotnej i ubezpieczeniowej
  • świąteczne bony zakupowe
  • darmowe lekcje j. angielskiego w siedzibie firmy
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • wykonywanie oprogramowania w technologii Java
  • dokumentowanie własnego kodu
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • tworzenie testów jednostkowych
  • optymalizacja istniejących rozwiązań

oczekujemy

  • minimum 3 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu w technologii Java
  • zaawansowanej znajomości Spring Framework
  • biegłej znajomości w pracy metodyką SOLID, Rest, TDD/BDD, DDD
  • biegłej znajomości programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • dobrej znajomości SQL, PL/SQL
  • mile widziana znajomość Activiti, Alfresco, Rabbitmq / Streams, Spring Cloud, Postgresql