java developer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

emilia wilk+48 605 122 395
numer referencyjny
/399/07/2018/EW - 52905

opis stanowiska

Java to Twoja pasja? Chcesz związać się z firmą, którą tworzą ludzie wyjątkowi i kreatywni? Dołącz do zespołu Marketplanet i pracuj na różnych projektach.

oferujemy

  • możliwość realizowania projektów dla największych firm w Polsce i za granicą
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do najnowszych technologii
  • pracę w metodyce Agile/Scrum
  • świetną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę z technologiami Atlassian-jira/confluence/fisheye, Jenkins, Maven, Spring, jQuery, MSSQL Server
  • realny wpływ na portfolio technologii, na których pracujesz
  • wybór metodyki pracy własnej
  • wybór formy zatrudnienia
  • kartę sportową
  • opiekę medyczną
  • fundusz świadczeń pracowniczych

zadania

  • tworzenie i rozwój produktów informatycznych firmy w środowisku J2EE
  • udział we wdrożeniach dla różnych klientów
  • zwiększanie wiedzy i kompetencji w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i wydajności pracy

oczekujemy

  • znajomości JavaEE, w szczególności Java Servlet/JSP
  • znajomości baz danych SQL oraz Hibernate Framework, wynikającej z doświadczenia
  • minimum rocznego doświadczenia w projektach komercyjnych lub akademickich - JavaEE
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji
  • mile widziana znajomość notacji UML, wzorców projektowych i serwera aplikacyjnego Tomcat