junior accountant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

anna buczko+48 693920068
numer referencyjny
/626/08/2018/AB - 53664

opis stanowiska

Marzysz o karierze w międzynarodowej firmie? Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w pracy w księgowości? Znasz bardzo dobrze język angielski ? Nie zwlekaj i aplikuj na stanowisko Junior Accountant!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • procesowanie faktur zakupu
  • uzgadnianie kont z dostawcami
  • bieżący kontakt z dostawcami w bieżących sprawach
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca

oczekujemy

  • wiedzy z zakresu księgowości
  • wykształcenia kierunkowego (także studenci ostatnich lat studiów)
  • doświadczenia zawodowego w dziale finansowym - min. pół roku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - min. B2
  • skrupulatności, rzetelności, dobrej organizacji pracy