junior accountant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/184/01/2019/PK - 55967

opis stanowiska

Zdobyłeś pierwsze doświadczenie w księgowości podczas staży bądź praktyk? Chcesz kontynuować zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie? Mam coś idealnego dla Ciebie!

Dla naszego klienta międzynarodowego lidera działającego w branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko Junior Accountant.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w godzinach biurowych
  • pracę w pełnym wyzwań międzynarodowym środowisku Finance Shared Services w Warszawie,
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport,

zadania

  • tworzenie zamówień w systemie ERP
  • weryfikacja poprawności danych
  • potwierdzanie wykonania usługi na podstawie danych od wnioskodawców
  • kontakt z zainteresowanymi – wyjaśnianie różnic, pomoc w procesie

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe bądź studenci ostatnich lat- preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia
  • podstawowa wiedza o zasadach polskiej księgowości
  • doświadczenie w księgowości zdobyte w trakcie praktyk, staży będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • dobra znajomość Excela
  • znajomość SAP będzie atutem