junior ap accountant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697 200 438
numer referencyjny
/223/05/2019/AS - 58436

opis stanowiska

posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy w księgowości? chcesz rozwijać się w tym obszarze a przy okazji dobrze znasz język angielski i interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV w języku angielskim!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów takich jak ubezpieczenie zdrowotne i karta lunchowa
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • rezerwacja wydatków gotówkowych
  • sprawdzanie faktur od dostawców, wyciągów bankowych
  • uzgadnianie sald AP
  • kontakt z dostawcami i członkami zespołu w celu wyjaśnienia niezgodności AP
  • sprawdzenie czy wszystkie AP są zgodne z procedurami firmy, przed zleceniem płatności do dostawców
  • wsparcie działu w zamknięciu miesiąca oraz roku
  • dostarczanie danych i informacji do audytów wewnętrznych i zewnętrznych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość /księgowość /ekonomia) – może być w trakcie studiów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)
  • zaawansowanej znajomości MS Office, w szczególności programu Excel
  • pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomość SAP będą atutem
  • proaktywnej postawy, dokładności w działaniu a także dobrej organizacji pracy