junior buyer - młodszy kupiec, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata kalbarczyk+48 +48 697 580 133
numer referencyjny
/184/11/2020/AK - 66573

opis stanowiska

Poszukujesz pracy z językiem angielskim w międzynarodowej organizacji? Posługujesz się dobrze programem Excel? Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale zakupów? Stanowisko Junior Buyer czeka na Ciebie - aplikuj !

oferujemy

  • umowę o prace tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w dziale zakupów
  • kartę sportową
  • opiekę medyczną

zadania

  • wdrażanie procesów i procedur dotyczących zamówień pośrednich
  • przeprowadzanie okresowych analiz wydatków i badań rynkowych za pośrednictwem PSA
  • aktywna komunikacja z interesariuszami biznesowymi, aby zapewnić terminowe spełnianie wymagań zakupowych
  • współpraca ze specjalistami ds. Zakupów dbając o najlepsze praktyki oraz spójność wdrażania globalnych strategii
  • zarządzanie procesem walidacji zamówień oraz współpraca z dostawcami
  • tworzenie zapytań ofertowych (RFP, RFI, RFQ)

oczekujemy

  • statusu studenta lub absolwenta studiów wyższych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2 / C1)
  • dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładności oraz dbałości o szczegóły
  • doświadczenie w dziedzinie zakupów będzie mile widziane