junior logistic specialist, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina krzyżak+48 605 268 794
numer referencyjny
/6/12/2020/EK - 66908

opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Logistic Specialist dla globalnej firmy z branży produkcyjnej i sprzedażowej zlokalizowanej we Wrocławiu. Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w logistyce, a dynamiczne środowisko pracy nie jest Ci obce, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • umowę o pracę tymczasową na 18 miesięcy
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • zniżki do kin, teatrów itp.

zadania

  • organizowanie transportu wyrobów gotowych z fabryki
  • organizowanie dostaw komponentów na potrzeby fabryki
  • współpraca z przewoźnikami drogowymi, morskimi i lotniczymi
  • organizowanie przesyłek kurierskich
  • kontakty z urzędami i agencjami celnymi
  • przygotowywanie dokumentacji eksportowej
  • dokonywanie eksportów w systemach celnych oraz SAP
  • udział w projektach usprawniających procesy logistyczne w firmie

oczekujemy

  • roczne doświadczenie w pracy w obszarze logistyki/logistyki transportowej
  • znajomość Incoterms 2020
  • mile widziana znajomość specyfiki wysyłek ADR/DGR
  • mile widziana podstawowa znajomość procedur celnych ze szczególnym uwzględnieniem procesu potwierdzania dostaw (WDT i eksporty)
  • mile widziana znajomość systemów ERP w tym SAP
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • angielski średnio-zaawansowany. Dobra znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu