junior marketing specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/279/01/2019/KL - 56049

opis stanowiska

Podejmij pracę w firmie będącej światowym liderem wśród firm z branży FMCG.

Dla lidera na rynku poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Junior Marketing Specialisty

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres 5 miesięcy
  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto/ msc.
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych firm w branży FMCG.
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

zadania

  • odpowiedzialność za tworzenie i koordynację produkcji materiałów POS
  • organizowanie i koordynacja eventów i wydarzeń branżowych związanych z marką
  • zarządzanie budżetem marketingowym
  • wsparcie dla brand managerów w prowadzonych działaniach marketingowych
  • współpraca z agencjami marketingowymi/ kreatywnymi/ PR

oczekujemy

  • zainteresowania marketingiem/ sprzedażą
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • zdolności analitycznych
  • wcześniejsze doświadczenie w organizacji,planowaniu i koordynowaniu imprez/ eventów będzie dodatkowym atutem