junior pexip engineer - rekrutacja zdalna, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/115/05/2020/KL - 63647

opis stanowiska

Pracując dla naszego klienta będziesz częścią zespołu, który tworzy wysokiej jakości rozwiązania dla sektora bankowego. Usługi te realizowane są i wykorzystywane w dużym środowisku korporacyjnym, gdzie nacisk kładziony jest na wygodę użytkowników, jakość produktów i bezpieczeństwo. Nasz klient działa zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jest to innowacyjna organizacja opierająca swoje działania na zaufaniu do ludzi i stabilności zatrudnienia.

Dołącz do zespołu profesjonalistów i realizuj z nimi międzynarodowe projekty IT.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • certyfikowane szkolenia
  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • darmową naukę języka angielskiego

zadania

  • udział w zupełnie nowym projekcie (40% - administracja, 30% - development, 30% - bezpieczeństwo)
  • praca zgodnie z podejściem Agile (Scrum)
  • udział we wdrożeniu całkowicie nowej technologii w organizacji

oczekujemy

  • doświadczenia min. 2 lata
  • wiedzy z zakresu wideokonferencji
  • wiedzy i doświadczenia w pracy z Skype for Business i/lub MS Teams
  • znajomość języka angielskiego min. B2

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Pexip i Powershell
  • umiejętność zarządzania ryzykiem (dzięki czemu Pexip jest zgodny z ramami ryzyka)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47