kasjer-sprzedawca, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
11

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center

kontakt w randstad

kalina kluk+48 501 331 944
numer referencyjny
/307/09/2018/KK - 53946

opis stanowiska

Mieszkasz niedaleko lotniska w Gdańsku? Szukasz aktualnie pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem?Aktualnie dla dużego przedsiębiorstwa zajmującego się sklepami wolnocłowymi w Gdańsku poszukujemy kasjerów, sprzedawców. Zapoznaj się z naszą ofertą może to właśnie Ciebie poszukujemy!

oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 16 zł netto,
  • długofalową współpracę,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach,
  • wynagrodzenie do 10 następnego miesiąca !
  • praca tylko w weekendy,

zadania

  • bieżąca obsługa klientów sklepu,
  • wykonywanie bieżących zadań w lokalu,
  • utrzymywanie porządki na miejscu pracy,

oczekujemy

  • komunikatywny język angielski,
  • chęci i zapału do pracy i wykonywanych obowiązków,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna nie jest wymagana!

Masz pytanie chcesz się dowiedzieć czegoś więcej zadzwoń na numer 501 331 944, bądź zaaplikuj!