kasjer/kasjerka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra paździor+48 601062557
numer referencyjny
/166/11/2018/AP - 55026

opis stanowiska

Masz chęci do pracy , jesteś zaangażowany w to co robisz, charakteryzuje Cię pozytywne nastawienie do ludzi ? Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 20 zł/h brutto
  • zatrudnienie w miesiącu GRUDZIEŃ (z możliwością przedłużenia współpracy w kolejnych miesiącach)
  • umowę o pracę tymczasową 1/2 etatu
  • możliwość skorzystania z pakietu RandstadPlus ( karta sportowa/ dodatkowa opieka medyczna)

zadania

  • pomocne i przyjazne nastawienie w kontakcie z klientem
  • zapewnienie szybkiej i profesjonalnej obsługi
  • działania nakierowanie na rozwiązywanie różnego typu sytuacji z obopólną korzyścią

oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • dyspozycyjności do pracy w miesiącu: GRUDZIEŃ
  • dyspozycyjności w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w weekendy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem