kelner/kelnerka, hanko

lokalizacja
hanko, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta milewska+48 605124649
numer referencyjny
/295/05/2019/EM - 58475

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze kelnerskiej? Chcesz przeżyć przygodę w pięknym otoczeniu, zdobyć więcej doświadczenia i zarobić? Wyjedź z nami do Finlandii i pracuj w międzynarodowym środowisku!

oferujemy

  • pracę w restauracjach w południowej Finlandii na okres czerwiec- lipiec-sierpień
  • zarobki zależne od Twojego doświadczenia (im więcej doświadczenia, tym wyższa stawka podstawowa)
  • możliwość korzystania w wolnym czasie z atrakcji hotelowych
  • zakwaterowanie w bliskiej odległości od hotelu
  • możliwość rozwoju i nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość wyjazdu z bliską osobą (z doświadczeniem jako kucharz, kelner)

zadania

  • obsługa kelnerska w restauracji a'la carte/buffet

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia jako kelner/kelnerka (+referencje)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • pozytywnego nastawienia, wysokiej kultury osobistej
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności do wyjazdu od początku czerwca

Zapraszam do aplikowania już teraz!