key account manager ds. rynku krajowego, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/462/11/2020/AJ - 66814

opis stanowiska

Naszym Klientem jest polski operator logistyczny świadczący kompleksowe usługi logistyczne w kilku obszarach jak: magazynowanie, transport, doradztwo, e-commerce. Do powiększającego się w Krakowie zespołu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGER ds. Rynku Krajowego.

oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja,
  • pakiet medyczny dla stałych pracowników,
  • parking dla zmotoryzowanych,
  • przyjazna atmosfera pracy.

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów w branży TSL,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenie całego kraju,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • spotkania z klientami, prezentacja usług, negocjacje, sprzedaż,
  • opieka nad stałymi klientami.

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży usług TSL,
  • silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji biznesowych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • determinacja oraz doskonała organizacja czasu pracy,
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B.