key account manager, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/600/05/2019/AK - 60060

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej? Chcesz pracować w miejscu, gdzie będziesz mieć szansę na wykazanie się inicjatywą? Zapraszamy do aplikowania na stanowisko key account managera.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwe zatrudnienie w oparciu o kontrakt
  • niezbędne narzędzia do pracy- telefon, laptop, samochód służbowy
  • dużą samodzielność, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • pracę w stale rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku polskim

zadania

  • opracowanie strategii sprzedaży na rynki zagraniczne
  • rozwój sprzedaży na rynki zagraniczne
  • zbieranie informacji o aktualnej sytuacji rynkowej
  • udział w tworzeniu ofert
  • doradztwo w zakresie trendów panujących na podległym obszarze oraz preferencji klientów w zakresie warunków handlowych

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • doświadczenia w budowaniu strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub francuskiego
  • gotowości do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • umiejętności planowania, wdrażania projektów
  • zorientowania na cel
  • umiejętności negocjacyjnych
  • znajomości technik sprzedażowych
  • prawa jazdy kat B.