key account manager, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

magdalena staszko+48 +48 697 660 287
numer referencyjny
/12/10/2018/MS - 54194

opis stanowiska

Sprzedaż i bycie blisko prawdziwego biznesu to Twój świat? Masz doświadczenie w sprzedaż usług? Rozwijanie biznesu, pozyskiwanie kontaktów i budowanie relacji nie jest Ci obce? Dołącz do naszego zespołu i jednej z najbardziej rozpoznawalnych agencji rekrutacyjnych na rynku. RANDSTAD poszukuje Key Account Managera. Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • samochód służbowy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • świetną atmosferę, wspaniałych kolegów i dużo wyzwań :)

zadania

  • odpowiedzialność za pozyskanie i rozwój kluczowych klientów na powierzonym terenie
  • opieka nad dotychczasowymi klientami
  • realizacja wyznaczonych targetów sprzedażowych
  •  badanie potrzeb klientów, prezentowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym w oparciu i w zgodzie z priorytetami strategicznymi Randstad w Polsce
  •  rozwijanie partnerstwa z przedstawicielami klientów na wszystkich szczeblach zaangażowanych we współpracę (top management)
  • odpowiedzialność za nawiązanie i utrzymanie relacji z instytucjami lokalnymi (m.in. Urząd Miasta, Izby Gospodarcze, PAIZ, strefy ekonomiczne itp.) w celu umacniania pozycji Randstad na lokalnym rynku pracy
  • reprezentowanie firmy jako ekspert w wydarzeniach branżowych
  • analiza lokalnego rynku usług HR oraz monitorowanie konkurencji
  • stała współpraca z Dyrektorami Regionu / Branch Managerami / Team Leaderami oraz ze wszystkimi innymi osobami zaangażowanymi w proces sprzedaży, realizacji i obsługi klienta
  • stosowanie narzędzi metod i działania zgodnie z polityką i procedurami firmy
  • dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów Randstad
  • rejestracja kontaktów biznesowych / projektów w systemach
  • terminowe raportowanie wyników do przełożonego

oczekujemy

  • minimum 4 lat doświadczenia w sprzedaży, w tym doświadczenia we współpracy z instytucjami publicznymi lub izbami handlowymi, strefami ekonomicznymi itp.
  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych dla klientów z obszaru SSC/BPO
  • umiejętność pozyskiwania nowej sprzedaży oraz budowania relacji z kluczowymi klientami
  • zardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość lokalnego rynku
  • zadaniowość, ukierunkowanie na rezultaty
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność współpracy z innymi działami