key account manager, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/285/04/2019/DP - 57905

opis stanowiska

Sprzedaż, pozyskiwanie klientów i budowanie relacji to Twoja pasja? W obszarze negocjacji i przygotowywania ofert czujesz się jak ryba w wodzie? Świetnie! Stanowisko Key Account Managera, u wiodącego producenta z branży poligraficznej, czeka na Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + szereg dodatkowych premii (miesięczne wyrównanie w formie gwarantowanej premii uznaniowej do momentu zakończenia procesu wdrożenia i osiągania korzyści finansowych przez kandydata w postaci realizacji własnych wyników sprzedażowych)
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia technologiczne i wsparcie w okresie adaptacji
  • potrzebne narzędzia pracy

zadania

  • zarządzanie bazą Klientów, pozyskiwanie nowych i rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami Firmy
  • rozwój sprzedaży produktów Firmy na rynkach krajowych i zagranicznych
  • rozbudowywanie bazy Klientów zagranicznych
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami, sprawowanie opieki nad przydzielonymi Klientami
  • analiza potrzeb Klientów oraz opracowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie rozmów oraz negocjacji handlowych
  • prowadzenie analiz oraz monitoring rynku
  • realizowanie planów sprzedażowych działu

oczekujemy

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji
  • aktywność, wytrwałość i skuteczność w dążeniu do celów
  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B w branży poligraficznej/technicznej