key account manager, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695 951 787
numer referencyjny
/259/05/2019/KW - 58443

opis stanowiska

Szukasz pracy w handlu, w której nie będziesz się nudzić, ale nie chcesz być gościem w domu? Chcesz sprzedawać produkty wysokiej jakości, rozpoznawane na rynku, do których nie trzeba przekonywać klientów, bo wszyscy je znają? Chcesz zdobyć doświadczenie w handlu międzynarodowym? Aplikuj na stanowisko Key Account Managera i dołącz do zespołu handlowego pracującego w ciepłym, komfortowym biurze!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • bazę klientów firmy do obsługi
  • dofinansowanie do pysznych obiadów w stołówce firmowej
  • wewnętrzne szkolenia wdrażające
  • współpracę z międzynarodowym zespołem otwartym na dzielenie się wiedzą

zadania

  • ustalanie i realizacja planów sprzedażowych i operacyjnych w podziale na kraje i segmenty
  • poszukiwanie nowych rynków zgodnie z wyznaczonymi kierunkami
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • obsługa spływających zamówień, koordynowanie dokumentacji i dostaw
  • przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do możliwości produkcyjnych firmy oraz zapotrzebowania klientów
  • spotkania handlowe z klientami w siedzibie firmy, organizacja eventów
  • wyjazdy do klientów w tym zagraniczne 1-2 x/ miesiącu
  • monitorowanie wyników sprzedaży na poszczególnych klientach, reagowanie na spadki, zwiększanie rentowności transakcji
  • bieżące analizowanie nadwyżek towarów i ich sprzedaż
  • składanie zleceń na zakup towarów pod zamówienia klientów
  • analizowanie rynku oraz konkurencji
  • obsługa reklamacji
  • windykacja należności od klientów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego - poziom C1 lub rosyjskiego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności nawiązywania relacji
  • prawa jazdy kat. B