key account representative - przedstawiciel ds kluczowych klientów, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

jagoda talar+48 607403506
numer referencyjny
/161/01/2019/JT - 55947

opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy wielokrotnie nagradzanej w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie tytułem Great Place to Work z siedzibą w Kajetanach, poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

key account representative - przedstawiciel ds kluczowych klientów

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy
  • umowę o pracę regulowaną przez kodeks pracy
  • opiekę konsultanta Randstad
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie

zadania

  • współpraca z gabinetami stomatologicznymi na terenie województwa łódzkiego
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie prezentacji produktów oraz szkoleń u klientów - protetyka, stomatologia zachowawcza,znieczulenia
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie dobrych relacji z istniejącymi
  • współpraca z dystrybutorami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości rynku stomatologicznego
  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • prawa jazdy kat.B
  • samodzielności i kreatywności
  • łatwości nawiązywania kontaktów