kierowca wózka widłowego z udt - stawka 23,76zł/h, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

maksym siemonov+48 695101562
numer referencyjny
/288/06/2020/MS - 64132
klient
Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Dołącz do nas - pracuj przy produkcji najnowocześniejszego sprzętu AGD.

Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne warunki finansowe 23,76 zł/h
  • premie kwartalne nawet do 1000 zł brutto
  • premie miesięczne frekwencyjne - 180zł brutto
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

  • operowanie wózkiem widłowym spalinowym lub/i elektrycznym
  • praca z użyciem skanera i komputera
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe potwierdzonych certyfikatem UDT

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 605124996  - 695101562 lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.