kierownik budowy (branża hydrotechniczna), zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/250/02/2020/AK - 63049

opis stanowiska

Dołącz do zespołu inżynierów i pracuj jako kierownik budowy w ciekawym projekcie z obszaru hydrotechnicznego (okolice Zielonej Góry).

oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub B2B
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, dostęp do samochodu służbowego
  • pracę przy ciekawym projekcie hydrotechnicznym

zadania

  • prowadzenie dokumentacji i dziennika budowy
  • nadzór nad terminowym i zgodnym z dokumentacją dziennikiem budowy
  • prowadzenie nadzoru nad realizacją inwestycji
  • uczestniczenie w czynnościach odbioru
  • koordynacja prac ekip wykonawczych, zgłaszanie zapotrzebowania na materiały niezbędne do prac budowlano-montażowych
  • uczestnictwo w naradach projektowych
  • raportowanie sytuacji na budowie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo i kierunki pokrewne)
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • min. 5-letniego doświadczenia zawodowego (liczone od momentu uzyskania uprawnień)
  • doświadczenia w nadzorowaniu robót hydrotechnicznych
  • prawa jazdy kat. B