kierownik budowy, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/553/08/2019/AK - 60319

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w budownictwie kubaturowym i chcesz rozpocząć pracę zaraz obok Twojego miejsca zamieszkania- zapraszamy do aplikowania na nowo otwartą rekrutację na stanowisko kierownika budowy.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku w Gorzowie Wlkp.
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydata
  • perspektywę wieloletniego zatrudnienia

zadania

  • organizacja prac na budowie zgodnie z harmonogramem
  • kierowanie pracami na placu budowy
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z obszaru budownictwa
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w sektorze budownictwa kubaturowego)
  • posiadanych uprawnień budowlanych
  • dobrej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • zaangażowania, samodzielności