kierownik budowy, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/362/05/2020/EC - 63876

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z sektora budowlanego zajmującej się realizacją inwestycji w sektorze publicznym jak i prywatnym poszukujmy doświadczonego kierownika budowy, który dołączy na stałe do zespołu.

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadanie kompetencje + premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dla osób z dalszych miejscowości gotowych na dojazdy bądź relokację możliwość zakwaterowania

zadania

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w ramach prowadzonych przez firmę inwestycji z zakresu budowy, przebudowy i modernizacji nieruchomości zgodnie z przyjętym harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami firmy
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych Pracowników i Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Dbałość o jakość i terminowość prac
  • Kontrola kosztów
  • Współpraca z zespołem przy wyborze podwykonawców
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz raportowanie przebiegu prac

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Min. 4 lata doświadczenia w prowadzeniu robót na stanowisku kierownika budowy na robotach związanych z remontem, przebudową lub rozbudową istniejących nieruchomości
  • Uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenia w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Znajomości prawa budowlanego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, proaktywności
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności obsługi programu Auto Cad, Norma Pro lub podobnych
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość prawa zamówień publicznych i doświadczenie przy renowacji zabytków