kierownik departamentu działu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina krzyżak+48 605 268 794
numer referencyjny
/55/01/2021/EK - 67387

opis stanowiska

Dla naszego Klienta- firmy z branży windykacyjnej poszukujemy Kierownika Departamentu Działu. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz rozwinąć swoje kompetencje jako lider, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę lub samozatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy

zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • zarządzanie procesem wycen pakietów wierzytelności masowych
  • przygotowywanie rekomendacji oraz udział w komitetach inwestycyjnych z partnerami biznesowymi z rynku polskiego i zagranicznego
  • koordynowanie procesu aktualizacji prognoz odzyskowych oraz kosztowych dla portfeli nabytych
  • udział w procesie budżetowania
  • budowanie, optymalizacja oraz walidacja modeli statystycznych wykorzystywanych w procesie prognozowania

oczekujemy

  • doświadczenie w budowaniu modeli statystycznych/predykcyjnych/scoringowych
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej środowiska PostrgreSQL)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane
  • znajomość statystycznego pakietu R - mile widziane
  • znajomość narzędzi data miningowych - mile widziane