kierownik ds. systemów portalowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

sebastian kuryło+48 501 331 243
numer referencyjny
/578/07/2019/SK - 59744

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy z branży mediowej - poszukujemy Kierownika ds. Systemów Portalowych.

oferujemy

  • kontrakt b2b
  • praca w zgranym zespole specjalistów
  • pakiet benefitów (karta sportowa oraz opieka medyczna)

pracując tam będziesz mieć możliwość

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.

zadania

  • kierowanie pracą zespołów rozwojowych i utrzymaniowych związanych z rozwiązaniami portalowymi
  • planowanie budowy i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań

oczekujemy

  • minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem składającym się z min. 20 osób,
  • szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwiązań portalowych i CMS,
  • szerokiej wiedzy na temat platform VOD i usług OTT,
  • szerokiej wiedzy na temat rozwiązań webowych, mobilnych i Smart TV,
  • wiedzy na temat proces wytwarzania oprogramowania w zakresie metodyk zwinnych i klasycznych,
  • doświadczenia w zakresie procesów zakupowych,
  • umiejętności planowania długoterminowego planowania pracy,
  • doświadczenia w zakresie opracowywania budżetu inwestycyjnego i ekonomicznego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych w budowaniu motywującej atmosfery w kierowanym zespole,
  • znajomość ITIL oraz narzędzi Atmosfera, JIRA, Confluence,
  • dużej odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • umiejętności realizowania zadań od początku do końca,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego,
  • wysokich standardów pracy.