kierownik ds. technicznych, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/309/06/2019/KW - 59051

opis stanowiska

Pracowałeś w dziale technicznym/ utrzymanie ruchu/ inwestycji? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Poszukujesz pracy gdzie mógłbyś się rozwijać? Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu i obiadów
  • szkolenia wdrażające

zadania

  • organizowanie pracy działu technicznego: utrzymanie ruchu, inwestycje, w tym zarządzanie podległym zespołem
  • koordynacja: napraw, remontów, przeglądów, działań prewencyjnych, w tym układanie harmonogramu
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • planowanie budżetu działu technicznego
  • zarządzanie magazynem części zamiennych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektryka, elektroenergetyka lub pokrewne)
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym technicznym
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomości języka angielskiego - min. B2
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów