kierownik ds. zaopatrzenia, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/127/01/2019/AS - 55913

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem ? Chcesz zostać kierownikiem zespołu ds. zaopatrzenia i sprawować nadzór nad zapewnieniem terminowych dostaw oraz nad kontrolą stanów magazynowych? Mamy ofertę nastawioną na Twój rozwój ! Zachęcamy do aplikacji.

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • możliwość rozwoju, szkoleń
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

  • nadzór nad zapewnieniem terminowych dostaw surowców i opakowań niezbędnych do prawidłowego zabezpieczenia procesów produkcyjnych w oparciu o prognozy, plany produkcji
  • zarządzanie Zespołem, zapewnienie efektywnej komunikacji, motywowanie i rozwój kompetencji podległych pracowników.
  • kontrola stanów magazynowych, analizowanie rotacji zapasów oraz optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw.
  • udział w projektach dotyczących przenoszenia produkcji, odpowiednie przygotowanie działu do wdrożenia zmian.
  • koordynowanie i rozwijanie współpracy pomiędzy Działem Dostaw Surowców a działami produkcji, planowania, logistyki celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, i gospodarki magazynowej.
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu reklamacji jakościowych surowców i opakowań.
  • zapewnienie optymalnej współpracy i budowanie długotrwałych relacji z dostawcami w zakresie wymagań technicznych i technologicznych.
  • koordynowanie współpracy z Urzędem Celnym, Agencjami Celnymi, nadzór nad dokumentacją dotyczącą spraw celnych.

oczekujemy

  •  wykształcenie wyższe
  • miejsce pracy okolice Bielska-Białej
  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem zaopatrzenia/logistyki/supply chain w firmie produkcyjnej
  • praktyczna wiedza nt. procesów logistycznych i gospodarki magazynowej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych