kierownik działu badań i rozwoju, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata figurska+48 Czubak 697 890 065
numer referencyjny
/218/04/2021/BF - 69866

opis stanowiska

Dołącz do jednego z czołowych, międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń sterujących oraz napędów dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej, jako Kierownik Działu Badań i Rozwoju.

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • możliwość kreowania przyszłego kształtu produktów AGD
  • możliwość dalszego rozwoju umiejętności zarządzania i wiedzy eksperckiej
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (między wieloma innymi: pakiet socjalny, medyczny)

zadania

  • zarządzanie i rozwijanie interdyscyplinarnego zespołu produktowego
  • realizacja strategii rozwiązań HMI z naciskiem na produkty do gotowania i ogrzewania głównie w branży AGD
  • koncentracja na osiągnięciu wymaganego poziomu usług i satysfakcji klienta
  • działając jako członek globalnych zespołów kulinarnych i HMI w definiowaniu trendów i tworzeniu planów rozwoju w przyszłości
  • wsparcie działu sprzedaży wiedzą technologiczną w zakresie pozyskiwania nowych klientów / projektów w oparciu o nowe rozwiązania i technologie HMI
  • przygotowywanie koncepcji i rozwiązań produktowych w oparciu o zdefiniowane wymagania klienta (proces RFQ)
  • wsparcie zespołu we wdrażaniu zdefiniowanej koncepcji i rozwiązań dla klientów poprzez współpracę z wielofunkcyjnymi zespołami projektowymi
  • podejmowanie decyzji dotyczących wyzwań technicznych w projektach klientów i wewnętrznych
  • reprezentowanie zespołu w kontaktach z innymi działami firmy

oczekujemy

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach (preferowane branże: AGD, elektronika użytkowa itp.)
  • wykształcenie: preferowany stopień naukowy w zakresie elektroniki, informatyki lub podobnej wiedzy
  • doświadczenie w zakresie rozwiązań HMI, znajomość najnowocześniejszych technologii tj. dotyk i wyświetlacze
  • doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów (od wstępnej koncepcji / pomysłu do gotowości SoP)
  • dobra / szeroka znajomość procesów rozwoju produktu (stage-gate i agile), a także wprowadzania produktów do masowej produkcji
  • postawa zorientowana na klienta i nastawiona na rozwiązania
  • dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania, przywództwa, pracy zespołowej i interpersonalne
  • doskonała komunikacja, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowa zaleta: niemiecki)
  • umiejętność koordynowania wielu zadań i ustalania priorytetów dla zespołu
  • znajomość prawa pracy i przepisów BHP
  • gotowość do podróżowania (krajowa i międzynarodowa)