kierownik działu handlowego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi konsultingowe

numer referencyjny
/539/07/2018/KL - 53000

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy
  • niezależność i swobodę w działaniu
  • bogaty pakiet korzyści pozapłacowych

zadania

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za nową sprzedaż
  • odpowiedzialność za rozwój zespołu- rozliczanie z wyników, rekrutacja, coaching pracowniczy
  • odpowiedzialność za wynik zespołu
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych, udział w spotkaniach biznesowych
  • negocjowanie i podpisywanie kontraktów
  • współtworzenie i realizowanie planów sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w odbywaniu spotkań biznesowych
  • umiejętności zarządzania zespołem w sposób opierający się na coachingu i wzajemnej motywacji
  • samodzielności, dużego zaangażowania, wychodzenia z własną inicjatywą
  • znajomości technik sprzedaży i technik negocjacyjnych
  • umiejętności skutecznej komunikacji
  • dużej dojrzałości biznesowej