kierownik działu jakości, sieradz

lokalizacja
sieradz, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

krzysztof denisiuk+48 697318278
numer referencyjny
/579/11/2018/KD - 55406

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie kierownicze w dziale jakości? Ciągłe doskonalenie to Twoja silna strona? Chciałbyś wprowadzić i monitorować system kontroli jakości w firmie w branży Automotive? Aplikuj!

oferujemy

  • opieka nad 4-osobowym zespołem
  • analiza zagadnień technicznych
  • wprowadzenie i rozwój systemu kontroli jakości
  • projektowanie procesu ciągłego doskonalenia w zakresie bezpieczeństwa procesowego KVP
  • tworzenie raportów
  • rozpatrywanie reklamacji
  • dokonywanie doboru dostawców
  • analiza procesów produkcyjnych i innych metod TQM
  • wprowadzenie nowych produktów do fazy realizacji

zadania

  • doświadczenia w obsłudze systemów AUTOCAD, SOLIDWORKS, MS Office
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2/C1
  • biegłej znajomości w zakresie różnych metod i technik spawania - MIG, MAG
  • doświadczenia we wdrażaniu systemu kontroli jakości
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie zajmującej się spawaniem konstrukcji seryjnych i jednostkowych

oczekujemy

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • premie
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pomoc w relokacji