kierownik działu konstrukcyjnego, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/30/10/2020/KP - 65886

opis stanowiska

Interesujesz się konstruowaniem 2/3D? Chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Jeśli TAK a dodatkowo świetnie radzisz sobie z pozycją Team Lidera, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Obierz właściwy kierunek i dołącz do zespołu w lubelskiej firmie produkcyjnej. Nie czekaj- aplikuj już dziś!

Kierownika działu Konstrukcyjnego

oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie z dużym potencjałem;
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne;
  • pracę w zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera;
  • szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach firmy.

zadania

  • zarządzanie pracą zespołu (konstruktorzy – 5 osób);
  • nadzorowanie terminowości i jakości wykonywanych prac w dziale;
  • nadzorowanie tworzenia dokumentacji technologicznej wyrobu;
  • wdrażanie nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • wdrażanie standardów oraz optymalizacja procesów i kosztów w obszarze;
  • ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, budowa maszyn);
  • znajomości programu Inventor 2d, 3d;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej na stanowisku liderskim;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i organizacyjnych, zdolności przywódczych i komunikacyjnych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • samodzielności, pomysłowości i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań;
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.