kierownik działu księgowości, kielce

lokalizacja
kielce, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/513/11/2018/MA - 55342

opis stanowiska

Księgowość to coś co lubisz ? Masz już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowych?

Nie czekaj, tylko aplikuj! Porozmawiajmy o Twoich nowych możliwościach zawodowych.

oferujemy

  • możliwość pracy w firmie z branży produkcyjnej, o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku kierowniczym
  • możliwość i wsparcie w realizowaniu swoich celów zawodowych i podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do szkoleń oraz możliwość otrzymania dofinansowania do kursów i certyfikatów.
  • pakiet socjalny
  • premię za wyniki

zadania

  • odpowiedzialność za poprawność deklaracji  VAT i CIT
  • kontrola prawidłowości transakcji i zapewnienie zgodności ewidencji księgowej z zasadami rachunkowości i rozliczeń podatkowych
  • zapewnienie poprawnej alokacji kosztów
  • wspieranie sporządzania dokumentacji cen transferowych
  • nadzór nad procesem miesięcznego zamykania ksiąg
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • nadzór nad księgami pomocniczymi
  • nadzór nad dokumentacją SOX
  • udział we wdrożeniu oprogramowania
  • rozwijanie polityki rachunkowości i procedur
  • organizowanie pracy działu, wspieranie rozwoju i szkolenie pracowników księgowości
  • przygotowywanie analiz dla potrzeb Głównego Księgowego

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego ( ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • biegłej znajomości zagadnień podatkowych
  • wiedzy z zakresu rachunkowości
  • certyfikacja ACCA mile widziana
  • mile widziana znajomość programu Oracle
  • bardzo dobrej komunikacja w języku angielskim
  • zdolności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności
  • komunikatywności
  • dokładność, odpowiedzialność, elastyczność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania będzie dodatkowym atutem