kierownik działu marketingu, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/140/09/2019/DP - 60438

opis stanowiska

Jesteś prawdziwą kopalnią pomysłów? Posiadasz doświadczenie w marketingu i chciał(a)byś kontynuować swoją przygodę zawodową w firmie z branży IT? Zobacz, co możemy Ci zaoferować! Czeka na Ciebie samodzielne stanowisko prawdziwego stratega kampanii marketingowych.

oferujemy

  • oprócz wynagrodzenia podstawowego - premie kwartalne
  • ciekawą i ambitną pracę
  • możliwość pracy z biura w Warszawie (2-3 dni w tyg.)
  • dedykowane pakiety szkoleń, dofinansowania do studiów podyplomowych
  • pakiet sportowo-rekreacyjny
  • program opieki zdrowotnej i ubezpieczeniowej
  • świąteczne bony zakupowe
  • darmowe lekcje j. angielskiego w siedzibie firmy

zadania

  • przygotowywanie strategii marketingowych dla grup produktowych
  • tworzenie i realizacji kampanii marketingowych
  • zarządzanie budżetem marketingowym
  • wyłanianie dostawców do współpracy przy realizacji kampanii (briefowanie, porównywanie ofert, negocjacje, ustalanie raportowania, egzekwowanie ustaleń)
  • bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje kreatywne) przy realizacji projektów marketingowych
  • definiowanie media planów oraz tworzenie kreacji marketingowych
  • organizacja eventów
  • zamawianie materiałów marketingowych
  • tworzenie treści promujących produkty oraz współpraca w tym aspekcie z product owner'ami, grafikiem

oczekujemy

  • min. 3 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • kreatywności
  • dobrej organizacji pracy i planowania
  • samodzielności