kierownik działu produkcji, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/185/03/2019/KW - 57217

opis stanowiska

Pracuj w rodzinnej firmie z tradycjami. Dołącz do międzynarodowego zespołu specjalistów. Poszukujemy osoby na stanowisko managera działu orchidei. Wymagamy doświadczenia na pokrewnym stanowisku w obszarze produkcji - nie jest konieczna znajomość uprawy roślin. Zapraszamy do kontaktu!

oferujemy

  •       stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •       atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity dodatkowe
  •      możliwość rozwoju zawodowego
  •       współpracę w międzynarodowym środowisku
  •       szkolenia

zadania

  •        przygotowywanie planu pracy oraz budżetu zakładu, a także odpowiedzialność za jego realizację
  •        ustalanie i rozliczanie celów produkcyjnych
  •        wdrażanie do produkcji nowych produktów
  •        przygotowywanie analiz i raportów dla managera pionu
  •        przygotowywanie i wdrażanie procedur
  •        doskonalenie procesów pod względem kosztowym i jakościowym

oczekujemy

  •        min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •        wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  •        znajomości procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z systemami jakości w branży spożywczej
  •        zaawansowanej znajomości języka angielskiego
  •        bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCad