kierownik działu termoformowania, ożarów mazowiecki

lokalizacja
ożarów mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/84/04/2021/JM - 69309

opis stanowiska

Masz doświadczenie w procesie termoformowania i chciałbyś się rozwijać w tej dziedzinie? Zależy Ci na tym, aby mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy? Dołącz do zespołu rodzinnej spółki - poszukujemy Kierownika Działu Termoformowania!

oferujemy

  • lokalizacja Ożarów Mazowiecki;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inna preferowana przez Kandydata forma zatrudnienia;
  • możliwości rozwoju w firmie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpośredni wpływ na rozwój spółki;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • bogaty pakiet benefitów: m.in. wyjazdy integracyjne, wyjścia do teatrów, paczki na święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • rodzinna, niekorporacyjna atmosfera

zadania

  • ścisła współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Technicznym, Produkcji, Planowania, Jakości, Technologiem ekstruzji oraz Mistrzami pozostałych działów;
  • współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonującym usługi w przydzielonym obszarze;
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja;
  • organizacja i nadzór pracy operatów (15 osób);
  • delegowanie i rozliczanie operatorów ze zleconych zadań;
  • nadzór nad zgłaszaniem awarii, napraw oraz przeglądów maszyny;
  • nadzór nad kontrolą jakości produkowanego detalu przy ścisłej współpracy z operatorami;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych wyrobów związanych z niedomaganiem maszyny;

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego;
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;
  • znajomości systemów zarządzania produkcją oraz jakością (ISO, HACCP, Lean);
  • doświadczenia jako Operator Maszyn termoformujących;
  • bardzo dobrej znajomości procesów produkcyjnych, w tym przede wszystkim procesu termoformowania;
  • wiedzy na temat rynku tworzyw sztucznych;
  • znajomości języka angielskiego - min. komunikatywnie.