kierownik działu zakupów i logistyki, poniatowa

lokalizacja
poniatowa, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/271/09/2018/AM - 53909

opis stanowiska

Jesteś osobą dokładną, sumienną, posiadasz zdolności analityczne? Angażujesz się w powierzone zadania w stu procentach? Świetnie! Być może to właśnie Ciebie szukamy! Dla firmy zajmującej się produkcją tworzyw sztucznych poszukujemy kierownika działu zakupów i logistyki.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • samochód, telefon, komputer
  • szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • prowadzenie procesów i postępowań zakupowych na potrzeby spółki
  • działania zmierzające do optymalizacji kosztów
  • zarządzanie pracą magazynu oraz działu gospodarczego

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • orientacji w procesach magazynowania
  • rzetelności i sumienności