kierownik hr, zbąszynek

lokalizacja
zbąszynek, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/327/02/2021/AS - 68223

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale HR? Posiadasz otwartą głowę pełną pomysłów?

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika HR.

Nie zwlekaj i aplikuj! Może szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • praca w godzinach 7-15,
  • pakiet szkoleń,
  • paczki okolicznościowe dla dzieci,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

zadania

  • Standaryzacja i zapewnienie sprawnej realizacji procesów rekrutacji i selekcji oraz doboru pracowników,
  • tworzenie oraz realizacja polityki szkoleń i rozwoju,
  • prowadzenie projektów HR i tworzenie standardów działań personalnych,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • koordynowanie prac związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych,
  • organizowanie prac związanych z praktykami i stażami,
  • współpracowanie w wdrożeniu pracowników na stanowiska pracy.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości pakietu Microsoft Office.