kierownik jakości, krotoszyn

lokalizacja
krotoszyn, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/513/04/2021/MT - 69722

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniem działem jakości w firmie produkcyjnej w branży automotive? Jesteś pasjonatem zarządzania ludźmi? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym. Nasz globalny Klient z branży automotive potrzebuje zmotywowanego, dobrze zorganizowanego managera jakości, który dołączy do organizacji i będzie odpowiadał za dalszy rozwój działu jakości.

oferujemy

  • stabilne stanowisko pracy na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość dalszego rozwoju działu jakości
  • szansa na rozwój zawodowy wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • pakiet relokacyjny
  • benefity pozapłacowe

zadania

  • zarządzanie zespołem inżynierów i specjalistów
  • kompleksowe prowadzenie reklamacji jakościowych zgłaszanych przez Klientów
  • zatwierdzanie wyrobów/materiałów do produkcji (APQP/PPAP)
  • przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją jakościową
  • opracowywanie analiz ryzyka (FMEA)
  • prowadzenie reklamacji do dostawców
  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz działań korygujących
  • nadzorowanie zdolności produkcyjnych maszyn
  • prowadzenie analizy brakowości
  • wystawianie świadectw jakościowych dla wyrobów gotowych
  • nadzorowanie zdolności narzędzi i przyrządów pomiarowych

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży Automotive)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • teoretycznej i praktycznej znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomości norm oraz narzędzi związanych z jakością (ISO/TS, VDA, APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • dobrej znajomości technik jakościowych i metod rozwiązywania problemów
  • umiejętności interpersonalnych komunikatywności, umiejętności współpracy i budowania relacji
  • samodzielności w działaniu oraz bardzo dobrej organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)
  • umiejętności przeprowadzania audytu wewnętrznego będzie dodatkowym atutem