kierownik jakości, skawina

lokalizacja
skawina, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/171/03/2019/ES - 57216

opis stanowiska

Zarządzanie jakością to Twoja pasja? Ukończyłeś studia chemiczne ? Chcesz zarządzać zespołem aktywnie wpływającym na rozwój firmy? Zapraszamy do aplikowania !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stały rozwój poprzez szkolenia
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • dofinansowanie do posiłków

zadania

  • zarządzanie Zespołem ds. Jakości i Technologii
  • zarządzanie systemem jakości na jednym z wydziałów produkcyjnych (mieszanki wykorzystywane w budownictwie)
  • wprowadzanie nowych produktów i nadzór nad testami kwalifikacyjnymi w laboratorium
  • odpowiedzialność za realizację badań podległego laboratorium, według standardowej metodologii testów oraz zwiększanie efektywności badań
  • odpowiedzialność za zwalnianie wyrobów gotowych w czasie na to zaplanowanym
  • analiza i aktualizacja planu kontroli oraz obowiązujących procedur i instrukcji
  • zarządzanie procesem koncesyjnym
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi, zagranicznym działem R&D oraz dostawcami

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze Chemii, Ceramiki lub pokrewnych - warunek konieczny
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty lub kierownika w obszarze produkcji, laboratorium oraz jakości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu narzędzi jakościowych
  • zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel