kierownik lakierni proszkowej, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/216/07/2020/PK - 64521

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zarządzaniu obszarem lakierni? Świetnie znasz się na procesach i produktach używanych w podczas lakierowania? Jesteś otwarty na nowe wyzwania, chcesz wykorzystywać swoją wiedzę specjalistyczną w praktyce i mieć realny wpływ na swój zespół? To świetna okazja, zapraszamy do kontaktu!

oferujemy

  • dużą samodzielność w zarządzani zespołem
  • pracę z bardzo nowoczesnymi urządzeniami
  • przestrzeń na rozwój i dalszą specjalizację w obszarze lakierni
  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów oraz premię

zadania

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu pracowników lakierni
  • Realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji lakierni
  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu (mycie, suszenie, aplikacja proszku, polimeryzacja)
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości i optymalizację kosztów procesu produkcyjnego
  • Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji lakierni
  • Współpraca z działem technologicznym w zakresie dostosowania wyrobów do zasad lakierowania proszkowego
  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym wyposażenia lakierni zgodnie z odpowiednimi normami i wymaganiami
  • Nadzorowanie stanów magazynowych i efektywności wykorzystania materiałów produkcyjnych

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne), wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy w lakierni proszkowej na stanowisku zarządzającym
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa)
  • Praktyczna, potwierdzona doświadczeniem znajomość technologii lakierowania proszkowego
  • Doświadczenie w zakresie obsługi automatycznych aplikacji lakierniczych
  • Znajomość zasad kontroli jakości powłok lakierniczych
  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP
  • Wiedza z zakresu ISO 14001
  • Znajomość podstaw prawa pracy, przepisów BHP
  • Umiejętność zarządzania zespołem