kierownik logistyki, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605207108
numer referencyjny
/593/10/2018/KN - 54846

opis stanowiska

Lubisz nowe wyzwania? Myślisz o rozwoju zawodowym w międzynarodowej firmie ?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko kierownika logistyki. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • stałą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia) w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz benefity (premia, ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne, dofinansowanie nauki, karnet sportowy)

zadania

  • odpowiedzialność za sprawny proces dostaw towarów do dystrybucji
  • odpowiedzialność za ciągłą poprawę procesu dostaw, stałe usprawnianie procesów logistycznych
  • optymalizacja asortymentu i poziomu zapasów
  • kontrola procesu obsługi klienta wewnętrznego
  • odpowiedzialność za organizację transportu, obsługa wysyłek eksportowych
  • bieżący nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (preferowane logistyka, zarządzanie)
  • wiedzy z zakresu zarządzania logistyką, transportu, aspektów celnych, zarządzania łańcuchem dostaw
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności zarządzania zespołem