kierownik magazynu, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/70/02/2021/AP - 67939

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu i planowaniu prac magazynowych? Umiesz zarządzać grupą pracowników i chcesz się dalej rozwijać na stanowisku kierowniczym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • możliwość rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany systemem premiowy,
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • kierowanie pracą podległego zespołu (4 osoby).
  • nadzór, nad jakością wykonywanych prac
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe
  • prace magazynowe wspierające terminową realizację zadań
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych

oczekujemy

  • doświadczania na stanowisku liderskim w magazynie
  • umiejętności planowania i koordynowania prac magazynowych
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych.
  • umiejętności komunikacji i budowania zaangażowania.
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego II WJO