kierownik oddziału, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/561/04/2021/IT - 69767

opis stanowiska

Sprzedaż to twój żywioł? A branża instalacyjna, wodno-kanalizacyjna lub budowlana nie stanowi dla Ciebie tajemnic? Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko kierownika oddziału / składu w firmie, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów rurowych z tworzyw sztucznych.

oferujemy

  • pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami
  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa, telefonu komórkowego

zadania

  • realizacja celów sprzedażowych i marżowych, rozwój sprzedaży
  • dbanie o dobre relacje z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów (praca w terenie)
  • obsługa zamówień klienta
  • komunikacja z klientami w sprawach handlowych
  • dbanie o gospodarkę magazynową w Składzie Fabrycznym
  • organizacja lokalnej dystrybucji

oczekujemy

  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności
  • silnej motywacji i determinacji w dążeniu do założonego celu
  • kompetencji liderskich
  • praktycznej znajomość obsługi komputera oraz prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu punktu dystrybucji będzie atutem
  • znajomość branży sanitarnej / instalacyjnej będzie atutem